Hardware design a prototypování

Mezi množstvím služeb, které CertiCon poskytuje, je i rychlé prototypování softwaru a hardwaru (Rapid SW & HW Prototyping).
 
Prototypy při vývoji softwaru sledují pouze některé z funkcionalit plánovaného řešení. Jedná se o návrh uživatelského rozhraní, kdy je možné simulovat např. přechody mezi obrazovkami, dialogová okna, potvrzovací hlášení nebo validaci dat. Při vývoji softwaru je možné vytvářet prototypy experimentální, průzkumné a vývojové.
 
Pří hardwarovém prototypování  je možné rychle a kvalitně ověřit a otestovat hardware na úrovni user experience dřív než je hardware ve skutečnosti vyroben a zapojen do procesu.
Prototypování hardwaru prováděl CertiCon u těchto projektů: CamLed pro Vitte Nedjek, parkovací kamera pro Strattec, modul pro Madison Technologies, měřiče pro Metra Apator, bezdrátové odpočty pro Novamet, bezkontaktní monitor dechu a tepu pro Linet.
 

Návrh elektroniky a HW
Nabízíme vývoj kompletního produktu zahrnujícího elektronický hardware a software od návrhu a konstrukce prototypu až po zavedení do sériové výroby. V případě zájmu Vám můžeme nabídnout i konzultace ke stávajícímu produktu.
 

Portfolio naší HW & ASIC nabídky zahrnuje:
 
Návrh a konzultace integrovaných obvodů
Potřebujete navrhnout integrovaný obvod, ale máte nedostatek zkušených návrhářů? Pracujete v oblasti návrhu a vývoje integrovaných obvodů? Žádný problém, nabízíme vynikající experty, konzultace a know-how. Provádíme nezávislé rozbory chyb, navrhujeme jejich řešení a zajišťujeme odborné konzultace s našimi odborníky.
 
Přezkoušení (verifikace) elektronického obvodu
Máte prototyp elektronického obvodu společně s jeho specifikací? Máme k dispozici plně vybavené pracoviště k ověření funkčnosti elektronických obvodů. Můžeme měřit vše od čipu po hybridní obvod.
 
Polovodičové produkční testy
Společně s firmou Teradyne, Inc. (největším dodavatelem polovodičového testovacího vybavení pro RF, analogové a smíšené analogové-digitální technologie) se účastníme návrhu produkčních testů. Naši inženýři vyvíjejí zejména testovací programy (VBT - Visual Bacis for Tests) pro FLEX zařízení, které umí testovat více čipů paralelně. Více informací o tomto zařízení a řešeních firmy Teradyne, Inc. naleznete na http://www.teradyne.com.