PASSENGERA - info-zábavní platforma pro hromadnou dopravu

Passengera je inovativní info-zábavní platforma pro vlaky, autobusy, letadla, auta a další dopravní prostředky, provozovaná přímo na palubě, dostupná na vlastních zařízeních cestujících nebo na palubním displeji.
 
Řešení funguje v rámci principu IOT a Connected Vehicle a technicky se skládá z palubního serveru se speciálním operačním systémem včetně frontendové částí aplikace a centrální cloudové části (content management, fleet management, analytika).
 
Systém na palubě dopravního prostředku nabízí cestujícím:

  • informace spojené s jízdou/cestou – např. informace o spoji, stanicích, navazující dopravě, POI (zajímavá místa zájmu nebo události v aktuálním dosah), zprávy pro cestující
  • infozábava – agregované, geolokačně personalizovaně a tematicky vybírané zprávy, magazíny, hry, video, filmy/seriály, audio, e-knihy, e-learning atd.
  • služby – cestovní průvodce, inteligentní parking, ubytování, restaurace, akce, nakupování, interaktivní “troubleshooting”, podpora a bezpečnost

 
Dopravcům a výrobcům systém Passengera přináší možnost rozšířit využití palubní wi-fi sítě, vytvořit intenzivní vazbu s cestujícími, inovovat, vylepšit služby/produkt a získat tak konkurenční výhodu, shromáždit  cenná data a získat i možnost dodatečného revenue streamu.
 
Více informací na http://www.passengera.com/.