Průběh výběrových řízení

Zaslání životopisu
Vše začíná zasláním Vašeho životopisu, který vždy posoudí pracovník oddělení lidských zdrojů dle kritérií pro danou pracovní pozici. Vždy od nás dostanete odpověď na Vaši přihlášku.
 
První kolo
Pokud Vaše znalosti a dovednosti odpovídají zadaným kritériím, pozveme Vás na pohovor, nebo ho s Vámi uskutečníme telefonicky či po Skypu. V rámci prvního kola se rádi dozvíme něco o Vás a na oplátku Vám poskytneme podrobnější informace o naší společnosti a dané pracovní pozici. Prostor je i pro Vaše dotazy.
 
Druhé kolo
Druhé kolo pohovoru je již zaměřené na ověření Vašich odborných znalostí důležitých pro výkon povolání a adekvátní realizaci náplně práce. V této fázi se setkáte se svými potenciálními nadřízenými a odborníky pro danou oblast. Druhá kola mohou někdy mít i podobu assessment center, tedy skupinových pohovorů, které se zaměřují na praktické úkoly, skupinové diskuze apod.
 
Pracovní nabídka
Úspěšně jste prošli celým procesem? Výborně, gratulujeme. Obdržíte od nás pracovní nabídku s veškerými detaily a podmínkami budoucí spolupráce. Pokud se rozhodnete přidat k nám, čeká Vás proces adaptace a zaškolování, kdy se naučíte mnoho nového a poznáte, jak to v našem týmu chodí.
 
Těšíme se na Vás!